ALFA SPED – ROZWIĄZANIA LOGISTYCZNE W POLSCE

W firmie ALFA SPED, która świadczy kompleksowe usługi logistyczne, spełniamy oczekiwania klientów już od 1994 roku. Transport, spedycja, magazynowanie i dystrybucja – są to usługi, które oferujemy. Doskonale znamy trendy logistyczne oraz wymagania rynku, dlatego nieprzerwanie doskonalimy obsługę, działamy szybko, rzetelnie i bezpiecznie.

Dysponujemy nowoczesnymi magazynami, pojazdami oraz sprzętem, który pozwala na bezproblemowy przewóz każdego ładunku. Jednak nie tylko aspekty techniczne wpływają na sukces naszej firmy transportowej. Działania naszego zespołu są determinowane przez wartości, które pomagają nam kreować stabilne środowisko biznesowe – rzetelność, elastyczność i nowoczesność.

Nieszablonowe podejście doceniają nasi klienci, którzy nieprzerwanie rozwijają współpracę z naszą firmą. Partnerstwo w stosunku podwykonawców i pracowników, a także wywiązywanie się ze zobowiązań podatkowych to ważne elementy, które wpasowują się w wartości określające naszą firmę. ALFA SPED to także firma z systemem zarządzania jakością, potwierdzonym certyfikatem ISO 9001:2015.

Robimy to, co potrafimy i robimy to najlepiej!