Usługi transportowe ALFA SPED w modelu subskrypcyjnym? Tak – teraz to możliwe!

Borykasz się z brakiem floty transportowej, a ceny środków transportowych, które zakontraktowałeś stale się zmieniają? Zależy Ci na dużo szybszym i wygodniejszym dostępie do usług transportowych?

Jeśli co najmniej na jeden z wymienionych aspektów odpowiedziałeś twierdząco, to wiedz, że świetnie trafiłeś!
W modelu współpracy, który proponujemy masz pewność, że każdy Twój towar zostanie dostarczony na czas i w rynkowej, stałej cenie.

Na podstawie naszego doświadczenia (realizujemy 50tys. zleceń rocznie) i wychodząc na przeciw kłopotom, jakie zgłaszają nam załadowcy stworzyliśmy dla Ciebie narzędzie, które zapewnia środki transportowe w rynkowych cenach.

Jak to robimy? Zobacz sam!

Na czym polega subskrypcja od ALFA SPED?

Model subskrypcyjny jest stosowany od dawna w wielu branżach. Przenieśliśmy jego założenia na grunt organizacji procesu transportowego.

Jak możesz skorzystać z modelu subskrypcyjnego? Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy, dzięki czemu będziemy mogli przekazać Ci wszelkie szczegóły, które powiedzą Ci jak rezerwować środki transportowe (otrzymasz instrukcję, regulamin, stały miesięczny cennik, kontakt do Twojego opiekuna i dokumenty niezbędne do rozpoczęcia współpracy, jak np. OC przewoźnika).

Po przystąpieniu do subskrypcji, codziennie, na podany w formularzu e-mail, prześlemy Ci informację o dostępności floty na terenie całego kraju. Po wybraniu przez Ciebie danego środka transportu, potwierdzimy jego rezerwację do 30 min wraz z przesłaniem pełnej wyceny zlecenia transportowego i gwarancji jego realizacji.

To jeszcze nie wszystko! Mamy coś dla Ciebie na początek naszej wspólnej podróży – 50% zniżki na pierwszy całopojazdowy transport krajowy, który będziemy mieli przyjemność z Tobą realizować!

Poznaj zalety modelu subskrypcyjnego od ALFA SPED

Wiemy, że dostępność floty transportowej, stała cena i pewność realizacji zlecenia to sprawy, o które codziennie zabiegasz. Nasza oferta gwarantuje przewiezienie towarów zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz – bez walki o wolne środki transportu! Zapewniamy odpowiednie dopasowanie naszego taboru do Twoich towarów, gotowe rozwiązania i wsparcie specjalistów na każdym etapie realizacji transportu.

Zobacz, co zyskasz:

  • pewność i gwarancję realizacji zleceń transportowych – zawsze bezpiecznie i na czas (pierwszy transport zrealizujesz z nami z 50% zniżką!)
  • comiesięczną aktualizację cennika z gwarancją stałych cen
  • niskie koszty miesięczne subskrypcji – pierwszy miesiąc próbny jest bezpłatny, a każdy kolejny to koszt 50 zł
  • specjalną ofertę rabatową – brak kosztu subskrypcji dla aktywnych klientów zlecających 4 transporty w miesiącu na terenie Polski
  • brak zobowiązań – z subskrypcji możesz zrezygnować, kiedy chcesz.

Jedna współpraca, a tak wiele korzyści! Dzięki nam taki sposób organizacji procesu transportowego pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Uchroni Cię także od ryzyka otrzymania negatywnych opinii w branży przez niedotrzymanie terminu realizacji zlecenia czy ostatecznie nawet przed utratą zamówień, jak i stałych odbiorców Twoich produktów. Dzięki comiesięcznej subskrypcji będziesz mógł skupić się wyłącznie na swojej działalności – klientach, rynkach i towarach. My natomiast zajmiemy się resztą, realizując transport do miejsca przeznaczenia.

Jeszcze się wahasz? Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz w FAQ.

Subskrypcja to dla Ciebie za mało? Masz do nas pytania?
Skontaktuj się z nami.

Wybierz model subskrypcyjny, a planowanie transportu zostaw nam!

Najnowsze wpisy

Partnerstwo współpracy a korekta paliwowa

Rynek TSL to nie tylko transport, ale również logistyka kontraktowa, magazynowanie, usługi celne, a co za tym idzie różne podejście do konstruowania ceny usługi ze względu na specyfikę produktu.  Ze względu na swoją specyfikę wypracował on różne dodatki finansowe, które reguluje klient w zależności od rodzaju realizowanego dla niego transportu. Najczęściej występującym jest korekta paliwowa. […]

Czytaj więcej
Praca kierowcy zawodowego w ALFA SPED od kuchni

Dzień pracy zawodowego kierowcy także może zacząć się od ciepłej filiżanki kawy i głębokiego, wygodnego fotela. Z wnętrza kabiny samochodu ciężarowego rozciąga się piękny widok na cały świat. Kto nie chciałby tak pracować? Kierowcy przemierzają autostrady, drogi ekspresowe, wojewódzkie i obwodnice – w kraju i za granicą. Ich nieodłącznym atrybutem jest kierownica, którą sterują ogromnymi maszynami. Wbrew pozorom […]

Czytaj więcej
Usługi transportowe ALFA SPED w modelu subskrypcyjnym? Tak – teraz to możliwe!

Skorzystaj z pierwszego tego typu rozwiązania na rynku transportowym od ALFA SPED

Czytaj więcej